O ręcznym szyciu i pikowaniu patchworkowych pledów.
Niewiele jest w polskim internecie o ręcznym szyciu, a jeszcze mniej o ręcznym pikowaniu patchworkowych pledów. Postanowiłam wiec podzielić się z innymi zdobywaną zazwyczaj ze źródeł anglojęzycznych, a jeszcze częściej metodą prób i błędów wiedzą na te tematy. Jest to spojrzenie osoby początkującej nie tylko w patchworku, ale również w szeroko pojętym krawiectwie w ogólności. Wszystkich zainteresowanych zapraszam :)

sobota, 3 marca 2012

Bear's Paw - przymiarka

Uszyłam kilka nowych bloków;


Schemat Bear's Paw. Lubię tradycyjne wzory w tradycyjnej kolorystyce. A dodatkowo, sprawdzone zestawienia nie mogą się nie udać... przynajmniej mam taką nadzieję ;).

Od czasu, gdy obejrzałam zdjęcia z nowojorskiej wystawy biało - czerwonych quilt'ów, nie opuszcza mnie chęć stworzenia czegoś podobnego. Na miarę własnych możliwości oczywiście, ale chciałabym przenieść choć okruszek tamtego zaczarowanego świata do własnego domu...

3 komentarze:

  1. Niedźwiedzie łapki w tych kolorach będą super , w jednej z gazetek patchworkowych widziałam taka wystawę w kolorach biało czerwonych i jeśli to ta sama co widziałaś ,tez mnie zauroczyła .

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ;)
    Dodałam link do zdjęć z wystawy.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...